Buzdolabı Tamiri

 

Buz Dolabı Tamiri

Buz dolapları yiyeceklerimizi uzun ömürlü tutmakta büyük öneme sahiptir. Geçmişte yani buzdolabının yeni yaygınlaştığı yani henüz daha yaygınlaşmadığı  zamanda yiyecekleri saklama yöntemi ilkel yollar ile gerçekleştiriliyordu. Ya soğuk hava odalarında ya da soğuk tutacak yerlerde saklanırdı.

 

Buzdolabı tamir servisi olarak her zaman en uygun fiyata en hesaplı, kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Buzdolabı aşırı gürültülü çalışıyor, Buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabı üst taraf soğutmuyor, buzdolabı alt tarafı soğutmuyor, buzdolabı karlanma yaptı, buzdolabı gaz dolumu gibi buzdolabı gazı kaçtı gibi soru ve arızalar da en kısa süre içerisinde bizi arayarak tüm bu yaşamış olduğunuz sorunları çözüyoruz.

Profosyonel bir çağrı merkezi ile cihazlarınızda oluşabilecek teknik 7/24 arızaları  çözümlerle gidere bilmekte ve size cihazınızı en kısa sürede ve en uygun şekilde  ulaştırmaktadır. Beyaz eşya teknik tamir servisimiz müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen durmaksızın çalışmakta ve yol almaktadır.  Beyaz eşya servisimiz  cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları  en kısa sürede ve en iyi şekilde arızasını gideriyoruz. Lena Beyaz Eşya Tamircisi olarak Sizlere En kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

Beyaz Eşya Tamir ve servis hizmeti veren firmamız aynı anda tüm markaların servis hizmetini sunmakta ayrıca kullanmakta olduğumuz cihazlara  1 Yıl Garanti veriyoruz. Siz müşterilerimize 7/24 açık olan beyaz eşya servisimiz ve teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Eğer sizinde cihazınızın arıza , montaj veya bakım gibi benzeri sebepler ile teknik desteğe ihtiyacı varsa arayarak çağrı merkezimiz üzerinden cihazınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri buzdolabı servisimiz her marka beyaz eşyaların da buzdolabı tamir ve bakımını yerine getirerek garanti sunar. Kayseri konumunda yer alan benzersiz Beyaz Eşya Tamiri firmasıyız.

 

Her türlü marka buzdolabı elektronik kart değişimin de Kayseri de uygulamasının ehli teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz. Kayseri Beyaz Eşya Uzman Servis ekiplerimiz, her marka küçük ev aletleri, ocak ve fırınları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolapları ve derin dondurucuları sorunsuz ve en hızlı yapıda onarır, sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi olarak bizi aradığınızda her marka Buzdolabının Tamirini yapabilmekteyiz.

 

Kayseri Buzdolabı Tamircisi olarak “Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Kayseri servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Kayseri Bölge servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çağdaş Türkiye’mizde arasında yer aldığımız beyaz eşya sektöründe örnek bir kuruluş olarak varlığımızı Kayseri genelinde devam ettiriyoruz. Kayseri buzdolabı makinesi arızasın da biz hızlı ve garantili servis hizmetimizle müşterimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Kayseri beyaz eşya tamiri servisimiz de günlük iş bitirmede ilk sıradayız.

 

Uygun fiyatları, dürüst ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden, uzman kadrosu ve eğitimli teknisyenleri ile hizmet veren Kayseri buzdolabı Tamir Servisi olarak bizi aramanız yeterlidir.

 

Servis ekibimiz, Kayseri Beyaz Eşya Tamiri firmaları sizlere tam ve kusursuz fiyata, en hızlı ve en kaliteli işleri sunacaktır.

Lena Beyaz Eşya Tamircisi olarak neler yapıyoruz ?

Uzman ekiplerimizle 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz

Konusunda uzman personelimiz ve ekiplerimizle Her türlü Markaya servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz eşya onarım ve bakım hizmeti veriyoruz.

Parça değişiminde 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Kaliteli İşçilik

Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Teknik Servis İmkanı

 

Kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır bir çok Altus marka cihaz kullanıcısının 1 numaralı tercihi olan Lena Beyaz Eşya Tamir servisi Kayseri ve tüm bölgelerinde uzman ve eğitimli ekibi ile servis hizmeti vermektedir.

 

Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

 

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0536 929 92 61

Buzdolabı Tamiri
Servis Çağır