Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Evlerimiz başta olmak üzere yaşamımızın her yerinde kullandığımız büyüklü küçüklü buz dolapları zaman içerisinde faklı arızalar ile karşımıza çıkmaktadır. Günümüz teknolojisi düşünüldüğünde hem boyutları bakımından hem de modelleri bakımından farklı arızalar ile karşılaşmamız kaçınılmaz olmuştur.

İlk buzdolabı modellerinden bu yana gelişen buzdolabı modelleri beyaz eşya servis nde gelişen teknolojiye ayak uydurmaları gerekliliğini zorunlu kılmıştır. No frost buzdolabı modellerinin üzerine gelen low frost buzdolabı modelleri arızalarının çeşitlerini de değiştirmeye başlamıştır. Buz dolaplarında çıkan arızalara genel olarak bir bakacak olursak;

 

- Buzdolabı çalışmıyor.

- Buzdolabından rüzgar sesi geliyor.

- Kompresör çalışmıyor.

- Buzdolabının soğutucu bölmesinin yan duvarlarında terleme oluyor.

- Buzdolabımın çalışırken sesi artıyor.

- Buzdolabım su akıtıyor.

- Buzdolabımın aydınlatması çalışmıyor.

- Buzdolabımın kapağı kapanmıyor.

- Buzdolabımın tavandan içine su damlıyor.

- Buzdolabımın rafları kırıldı nasıl bulabilirim?

- Buzdolabım çalışırken sallanıyor.

Şeklinde derleyebiliriz. Elbette marka ve modellere bağlı olarak bu arızalar çok daha çeşitlendirilebilir.

Buzdolapları yaz mevsimi ya da kış mevsimi fark etmeksizin her zaman ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyalarımızdandır. Ve arızları durumunda acil müdahale ile sonuç alınması beklenir. Buzdolabı ve diğer tüm beyaz eşyaların arıza durumlarında ilk başta tamirciye başvurmadan sonuç almanın yollarını deneriz. Arızanın durumunu internet tarayıcılarına yazdığınızda karşınıza yüksek muhtemel sonuca giden yollardan bahsedilecektir. Elbette beyaz eşyalarımızın birçoğunda kendi kendimize giderebileceğimiz arızalar söz konusu olabilmektedir. Aydınlatması çalışmayan bir buzdolabının lambasının değiştirilmesi ile ilgili bir arıza var ise bu lambadan alarak kolayca takımını yapıp arızayı giderebilirsiniz. Fakat lambanın yanmama sebebi elektrik sistemi ile ilgili bir sorun ise kendinizin yapacağı müdahale sorunun daha da büyümesine neden olabilir.

Beyaz Eşya Servisi Kayseri firması ile hızlı ve güvenilir bir şekilde buzdolabı tamiri konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz. Markası ya da modeli ne olursa olsun beyaz eşya tamiri konusunda hızlı ve sorunsuz hizmet almak için arayışınıza bir son verebilirsiniz. Beyaz eşya Servisi olarak garantili parçalarımız ile hem tamir süresinde hem de tamir sonrası süreçte yanınızda olacağımızın teminatını bizzat veriyoruz.

Tüm marka ve model buzdolapları 1 yıl garantili şekilde tamir edilmektedir. Haftanın 7 günü bizlere ulaşabilir ve ücretsiz servis kaydı oluşturabilirsiniz. Buzdolabı servisi, buzdolabı motor değişimi ve buzdolabı gaz dolumu işlemleri uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sizlere bir telefon kadar yakın. Uzman teknik servis kadromuz yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti esas almaktadır.  Arçelik – Bosch- Vestel – Altus – Samsung – Siemens – Miele – LG – Beko gibi Türkiye’nin en çok satılan buzdolabı ve beyaz eşya markalarının tamamına hizmet vermekteyiz.

 

Kalite anlayışımızın ve işimize verdiğimiz önemden dolayı tamir – bakım – montaj konusunda olan her türlü ihtiyaca cevap verecek personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi
Servis Çağır