Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık Makinesi Tamircisi

 Bulaşık makineleri bizler için vazgeçilmez beyaz eşyaların başında gelmektedir. Bulaşık makinemizde oluşacak olası bir arızanın giderilmesi ise Türkiye’de ortalama bulaşık makinesi maliyetinin 20% si kadardır. Ve yine ortalama 6 yılda bir tüketiciler bulaşık makinelerini değiştirmektedir. Bulaşık makinesi teknik servisi olarak, biz sektörümüz ile ilgili tüm hesaplamaları yakından takip eder müşterimize servise gittiğimizde bulaşık makinesi ile ilgili yaşadığı arızanın giderilmesi esnasında markasına göre yaşayabileceği olası arızalar hakkında da bilgi veririz. Bulaşık makineniz mi arızalandı? Size en yakında olan acil bulaşık makinesi tamirci ekibimizi yönlendirmemiz için sadece çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. 90-99% olasılıkla aradığınız gün içerisinde bulaşık makinesi arızanızı gidermek için servis yönlendirilecektir. Gün içinde servis yönlendirilememesi durumunda ise bir sonraki gün ilk servis sizin bulaşık makinenize müdahale etmek için yönlendirilmiş olacaktır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan bulaşık makinesi, suyla ve elektrikle sürekli çalışır durumda olduğundan bozulma ihtimali olan beyaz eşyalar arasındadır. Sudaki kireç oranının yüksek olması ve kalitesiz bulaşık makinesi deterjanının kullanılması zamanla iç aksamlar’da kireç ve tortu birikmesine neden olur. Bu da makinenin performansını etkiler ve verimli çalışmasına engel olur. Kireç tabakasının iç aksamda kalınlaşması makinenin bulaşıkları temiz yıkamaması ve zamanla arızaya geçmesine yol açmakta, bulaşık makinesinden beklenen verim alınamamaktadır. Bu durumlar ilk gözlemlendiğinde hemen teknik servis çağrılmalı, gerekli tamir ve bakım için uzmanlardan yardım alınmalıdır.

 

Deneyimli ve her sorunda tecrübeli özel servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunacak ve gerekli tamir bakım hizmetleri ile makinenizi ilk günkü performansına kavuşturacaktır. Hızlı ve çözüm odaklı çalışan ekibimiz, bulaşık makinesi arıza bildirimlerinde tüm arıza bakım ve onarımda orijinal parça değişimi ile garantili iş yapmaktadır. Sunmuş olduğumuz teknik özel servis hizmetlerimizde bulaşık makinesi tamir ve bakım sonrası parça değişiminde 1 Yıl garanti imkanı sunuyoruz. Lena bulaşık makinesi tamircisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

 

Bulaşık makinesinde görülen arızalar

-Bulaşık Makinesinin su akıtması

 

-Deterjan alamaması

 

-Temiz yıkamayıp kalıntı bırakması

 

-Gürültülü çalışması

 

-Gösterge lambalarının yanmaması

 

-Yıkama programına geçmemesi

 

-Su alamaması

 

-Kirli suyu tahliye etmemesi

 

Bulaşık makinelerinde görülen arızalarda  firmamız, teknik donanım bakımından uzman kadrosu ile hızlı ve garantili çözümler sunmaktadır. Makinenizin ilk günkü performansına kavuşması ve ömrünün uzaması için özel servislerimize her yerden ulaşabilir, ihtiyacınız olan bulaşık makinesi servis hizmetini alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi – 0536 929 92 61

 

Kayseri merkez tüm ilçe, semt ve mahallelerine Bulaşık Makinesi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model Bulaşık makinesi tamiri, Bulaşık makinesi bakımı, Bulaşık makinesi montajı titizlikle yapılmaktadır. Servisimizde Buzdolabı tamir bakımı ve montajı yapılır. İşlerimizde müşteri memnuniyeti önemlidir. Yapılan işlerimiz bir yıl (1 Yıl) garantilidir.

 

Firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; Bulaşık Makinesi tamir ve teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir.

 

Bulaşık Makinesi Tamircisi – 0536 929 92 61

 

*Aynı gün Yerinde Teknik Servis hizmeti

 

*Parça değişimlerinde değişen parçalar 1 yıl garantilidir.

 

*Hızlı Servis Hizmeti.

 

*Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hiçbir şeyden taviz vermiyoruz.

 

Kayseri Bulaşık Makinesi Tamircisi olarak, tüm marka ve model Bulaşık Makinesi’ne teknik servis hizmetimiz vardır. Her türlü soru ve görüşleriniz için, bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamiri
Servis Çağır