Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri

Lena Beyaz eşya tamircisi olarak her zaman  siz müşterilerimizin hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yapılan incelemelerde, beyaz eşyaların yarı ömürleri sona ermeden önce başarısız ve bozulduğu tespit edilmiştir.

Birikmiş çamaşırlar, bulaşıkların mutfak tezgahını kapladığında çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi nin  ne kadar önemli  bir işlev yaptığını göreceksiniz.  Beyaz eşya tamiri , büyük bir servis hizmetimiz ve teknik ekibi ile bu soruna bir çözüm bulmak için siz müşterilerimiz için hazır. Beyaz eşyaların bozulmasının yanı sıra tamir edilebilecek cihazlardır. Sizde kaliteli hizmetten uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız bizi 0536 929 92 61 numaramız dan arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Kayseri Lena Beyaz Eşya olarak servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Kayseri’de Teknik Servis ve Beyaz Eşya Tamiri olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Kayseri’nin her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir

 

Deneyimli Lena Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya tamir teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Beyaz eşya tamiri, servis bakımı,onarımı ve servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve diğer ev aletleri ile sorun mu yaşıyorsunuz? Evinizde, yerinde, gözünüzün önünde tamir ediyoruz. Hangi parçayı değiştirdiğimizi ne iş yaptığımızı sizler görüyorsunuz. Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemenize gerek kalmıyor. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Üstelik piyasadaki en hesaplı çamaşır makinesi tamirini, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı ve beyaz eşya tamirini biz yapıyoruz.

Lena Beyaz Eşya Tamircisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Lena Beyaz Eşya Tamircisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren servisidir. Sunduğumuz servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir servisi olarak görev yapmaktayız.

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0505 095 4776 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz. Kayseri’de Beyaz Eşya Tamircisi Aramadan Lütfen firmamızdan detaylı bilgi almadan servis çağırmayın. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini ve uygun fiyat garantisini gördüğünüzde farkedeceksiniz.

Beyaz Eşya Tamiri
Servis Çağır